Już 6 marca rusza sprzedaż biletów na COCKTAIL WEEK!

Organizatorzy Baratonu zapraszają na święto sztuki koktajlu – pierwszy ogólnopolski Cocktail Week! Impreza odbędzie się w dniach 27.03 – 1.04. 2017 w Warszawie, Wrocławiu, Gdańsku, Gdyni, Sopocie, Łodzi i Szczecinie.

 
Jak wziąć udział w Cocktail Weeku?

Wystarczy wejść na stronę cocktailweek.evenea.pl i za 15 zł (+vat) kupić specjalny bilet-opaskę. Opaskę następnie odbieramy w wybranym barze i… zakładamy. Dzięki niej, od 27 kwietnia do 1 kwietnia włącznie, w każdym z 26 barów uczestniczących w wydarzeniu w całej Polsce, będziemy mogli zamówić specjalnie na tę okazję przygotowane koktajle w niespotykanej cenie 15 zł.

Ponadto, bary przygotowały lokalne atrakcje w ramach poszczególnych miast.      O wszystkich wydarzeniach towarzyszących Cocktail Weekowi informować będziemy na bieżąco tu i na facebookowym profilu imprezy: facebook.com/baratonpolska.

W zakładce Lista lokali znajdziecie miejsca, które ugoszczą Was w ramach Cocktail Week’u. Wkrótce też udostępnimy do pobrania mapki koktajlowe, które ułatwią Wam poruszanie się po atrakcjach wydarzenia.

Chcesz na własne oczy zobaczyć najlepsze bary w Polsce i spróbować koktajli przyrządzonych przez mistrzów sztuki barmańskiej? Nie czekaj, kup już dziś swoją opaskę i odbierz w najbliższym barze.

 

Zapraszamy!

Ekipa Baratonu

KUP BILET

 

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *